Demoreel, özellikle sektöre yeni giren ya da girmek için ajans başvurusu yapmak isteyen tüm oyuncular için gereklidir. Başvuracağınız ajansa kendinizi ve oyun performansınızı göstermeniz için en etkili ve kestirme yoldur.  

AUDITION HOUSE İSTANBUL’DA DEMOREEL

Çekimi öncesi sizinle tanışmak için yüz yüze ya da online bir görüşme organize ediyoruz. Bu görüşme ile amacımız sizi tanımak ve size oyunculuk performansınızı en iyi yansıtacak metni ve atmosferi oluşturmaktır. 

Demoreel metninizi cast direktörü danışmanlığında seçiyoruz ya da yazdırıyoruz.  Bu süreçte cast direktörü ile ilerliyor oluşumuzun sebebi, sizi ve oyunculuğunuzu sektörel bir bakış açısıyla değerlendirmektir. Bu sayede sizi hızla ön plana çıkaracak,  kolaylıkla yorumlayabileceğiniz ve enerjinize en uygun metni oluşturabiliyoruz.  Daha sonra metni size gönderip onayınızı alıyoruz. 

Gümüzüde profesyonel oyuncular da farklı duygu ve durumlarda olan ve kendilerinden uzak castlarının tam zıttı karakterleri de çalışmak ve böylelikle cast aralığını genişletmek için demoreel çekimi yapabiliyor. Eğer böyle bir amaçla demoreel çekimi istiyorsanız, size yine amacınıza uygun olabilecek metin önerileri yapabiliyoruz.

Metin size ulaştıktan sonra tekrar randevu oluşturuyoruz ve sizinle stüdyoda buluşup sahnenin ön provasını yapıyoruz. Oyunla ilgili kurduğumuz reji planını size anlatıyoruz. Karakteri tanıyoruz, kostüm, makyaj, saça karar veriyoruz ve çekime başlıyoruz.  (Çekilecek sahneye bağlı olarak dış mekan ya da cafe, ev vs gibi gerçek mekanlar da kullanabiliyoruz. Bu konuda sizi önceden bilgilendiriyoruz.)

Çekim boyunca bolca tekrar alıyoruz. Bununla amacımız çekim sonunda en iyi oyunu kullanmak için bolca seçeneğimiz olmasıdır. Çekim süresince  oyuncu koçumuz da bize eşlik ediyor.

Çekimin ardından yine cast direktörümüzle bir değerlendirme yapıyor ve seçtiğimiz iki videoyu size gönderiyoruz. Sizin seçtiğiniz videoya ön jenerik yapıp size teslim ediyoruz.

Son olarak filmi size gönderiyor ve onayınızı alıyoruz.


DEMOREEL FİYATI 4000 TL