Audition House İstanbul’da verilen tüm oyunculuk eğitimleri kamera önüne yöneliktir. Eğitim almak isteyen oyuncuları daha yakından tanımak ve oyunculuğuna dair hedeflerini dinlemek için önce stüdyomuza davet ederiz.

Eğitime başlamadan önce yapacağımız bu sohbet ile amacımız size kısa sürede en iyi donanımla hedefinize ulaştırmaktır.

Eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için stüdyomuzu ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM 

Birebir eğitimler kişiye, kişinin ihtiyacına yönelik eğitim programı ve süresi oluşturarak başladığımız kamera önüne yönelik uygulamalı eğitimlerdir. Bireysel ders almak isteyen öğrencilerimizin önceden temel oyunculuk eğitimi almış olmaları gerekir.

Toplu yapılan oyunculuk eğitimlerine alternatif olarak geliştirdiğimiz bu program, sizin oyunculukla ilgili ne isteğiniz ve bu süreçten neler beklediğinize yönelik geliştireceğimiz bir içerik çalışmasıyla başlar.

Oyunculukta etkileşimin önemi büyük olduğundan, bazı dersler diğer bireysel eğitim alan öğrencilerin de bir arada olacağı şekilde oluşturulur.

Derslerin hepsi kamera önünde pratiğe dayalı tecrübe kazandırmaya yönelik hazırlandığı için uygulamalı olarak yapılır.

Bütün bireysel ders programlarına dahil ettiğimiz ortak ders audition eğitimidir. 

OYUNCU KOÇLUĞU

Bir dizide, filmde ya da tiyatroda bir karaktere hazırlanırken, ya da bir audition çekiminde başvurabileceğiniz bir programdır.

Programda, yeni bir işe başladığınızda kaygınızı kontrol altına almanıza yardımcı olmak, oynayacağınız karakterle ilgili yaratıcılığınızı desteklemek amaçlanır.

Görüşmelerin süresi ihtiyacınıza göre belirlenir.