Oyunculardan, menajerlik ve ajans başvurularında istenebilecek tüm görsellerin içinde bulunduğu dijital bir dosyadır. 

Herhangi bir yerden (cast direktörü, ajans, yapım şirketi ya da yönetmen görüşmesi) randevu almak için ilk yapmanız gereken bir mail hazırlamak ve sunum dosyanızı bu maile dahil etmenizdir. 

Hazırlık boyunca cast direktörü ve oyuncu koçu sürece dahil olur.

AUDITION HOUSE İSTANBUL’DA sunum dosyanızı hazırlamadan önce sizinle buluşup beklentilerinizi dinleriz. 

Sizden alacağımız kısa bir video sonrası metin yazarımız ve cast direktörü bir araya gelir ve sizin castınıza en uygun metni oluşturmak için çalışmaya başlar. Bu sayede sizi ve oyunculuğunuzun güçlü yanlarını kısa sürede gösterebileceğiniz bir karakter yaratılır. Demoreel çekimlerinde de kullandığımız bu yöntemin amacı sizi sektörel olarak en güçlü kılacak, performansınızı en iyi yansıtacak karakteri bulmak ve hızla öne çıkmanızı sağlamaktır.

Metniniz hazır olduktan sonra size gönderir ve onayınızı alırız. 

Çekim günü bize yaklaşık 3 saat ayırmanızı isteriz. Bu süre zarfında oyuncu koçumuzla birlikte bol bol prova alır, hazır olduğunuzda çekime başlarız. Çekim sonunda biz yine cast direktörü danışmanlığında toplanır en iyi performanslarınızdan oluşan iki videoyu size gönderir ve yine onayınızı alırız.

Ardından tanıtım videonuzun çekimini yaparız. Bu videoda eğitiminizi, oyunculuk tecrübelerinizi, ilgi alanlarınızı anlatırsınız. Kendinizi direkt olarak ortaya koyduğunuz bu videodaki samimiyetiniz karşı tarafın dikkatini çekmeniz için vazgeçilmez bir ayrıntıdır.

Ayrıca hazırlık süreci boyunca  başvuru yapabileceğiniz ajanslar ve sektörde ilerleyişinizin nasıl olması gerektiği  konusunda da sektörel danışmanlık veririz.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra hem videoları hem de videoların yüklü olduğu kapalı bir  YouTube adresine yüklediğimiz sunum dosyanızın linkini  size göndeririz.