FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Görselliğin önemli olduğu ve bu konudaki beklentilerin sürekli arttığı bir çağdayız. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi oyuncu fotoğraf çekimlerinde sizin için hem geleneksel beklentiyi koruyup hem de nasıl çeşitlilik yaratabileceğimizi düşündük.  
Portre çekimlerinde en önemli unsur gözlerin içindeki anlamdır. Farklı duyguları yansıtabilmeniz için tıpkı audition çekiminde olduğu gibi portre çekimlerinde de rahat edebileceğiniz özgür bir alan sağlamayı önemsiyoruz. Klasik çekimlerde olduğu gibi siyah ya da beyaz bluzdan öte sevdiğiniz ve size yakıştığını düşündüğünüz renler giyinmenizi istiyoruz. Sizi stüdyodan çıkarıyor ve en doğal halinizi doğal  ışıkla birleştiriyoruz. Saç makyaj vb detaylar konusunda da önceliğimiz sizin kendinizi iyi hissetmeniz oluyor. Çünkü diğer tüm çekimlerde olduğu gibi bu çekimde de en önem verdiğimiz şey duygularınızı ve kendiniz her açıdan özgürce ortaya koyabilmenizdir. Özgünlüğünüzden beslenerek fark yaratmamız kolaylıkla mümkün hale geliyor.


AUDITIOUN HOUSE İSTANBUL PORTRE (HEADSHOT) ÇEKİMİ

Klasik portre çekiminizi yine stüdyo ışığında yapıyoruz. Ek olarak gün ışığından da faydalanıyoruz. Çekimin 2. setup’ında tamamen doğal ışıkla çalışıyoruz.

Bu çekimden sonra size toplam 30 adet fotoğraf teslim ediyoruz. Sizin seçtiğiniz 10 fotoğraf üzerinde retouch yapıp tekrar size gönderiyoruz. 

ÇEKİM ÜCRETİ: 2000