AMANDA BRENNAN “ENERJİ VE PERFORMANS” METOT VE SİSTEM İLE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK

kasAMANDA BRENNAN “ENERJİ VE PERFORMANS” METOT VE SİSTEM İLE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUKAMANDA BRENNAN’IN ÖĞRENCİSİ OLMUŞ VE BİR DÖNEM ASİSTANLIĞINI YAPMIŞ OLAN ADEM YILMAZ İLE 7 GÜNLÜK BİR ATÖLYE ÇALIŞMASIDIR.Ay boyunca (kasım)(GMT+03:00)

Etkinlik Detayı

AMANDA BRENNAN “ENERJİ VE PERFORMANS” METOT VE SİSTEM İLE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK
EĞİTİM BAŞLAMA TARİHİ: KASIM 2021
EĞİTİM SÜRESİ: 7 HAFTA 7 GÜN 28 SAAT
EĞİTMEN: ADEM YILMAZ

“ROYAL CENTRAL SCHOOL OF SPEECH AND DRAMA” BÖLÜM BAŞKANI AMANDA BRENNAN’IN ÖĞRENCİSİ OLMUŞ VE BİR DÖNEM ASİSTANLIĞINI YAPMIŞ OLAN ADEM YILMAZ İLE 7 GÜNLÜK BİR ATÖLYE ÇALIŞMASIDIR.”

Enerji ve Performans qigong yöntemi (Çin ses nefes enerji ve aura meditasyonu) ile bedensel egzersizle bedenimizin çakralarını açmamızın yolunu gösterir ve uygulatır. Bununla eş zamanlı olarak Eğitim, Chekhov ve farklı metot ve kamera önü oyunculuk tekniklerini harmanlayarak oyuncunun karakterle olan yolculuğuna ışık tutar.

EĞİTMEN CV’Sİ

adem_yilmazADEM YILMAZ ,21 ARALIK 1983 YILINDA HOLLANDA DA DOĞDU.  BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜZİK VE SAHNE SANATLARI TİYATRO-OYUNCULUK BÖLÜMÜNÜ KAZANDI VE 2009’DA MEZUN OLDU.

MEZUN OLDUKTAN SONRA TEKRAR HOLLANDA DA “BROADWAY ACADEMY AMSTERDAM DA BİR YILLIK MÜZİKAL OYUNCULUK EĞİTİMİNİ TAMAMLADI.

2010-2017 YILLARI ARASINDA BİRÇOK TİYATRO, MÜZİKAL, DİZİ, SİNEMA VE REKLAM FİLMİNDE YER ALDI. 2017-2018’ TE, LONDRA’NIN EN PRESTİJLİ KONSERVATUVARLARINDAN “ROYAL CENTRAL SCHOOL OF SPPECH AND DRAMA” DA  KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU (TEZLİ )YÜKSEK LİSANSINI TAMAMLADI. BU DÖNEMDE OKULUN ÖĞRETİM ÜYESİ VE BÖLÜM BAŞKANI OLAN VE DÜNYA SİNEMASINDA SES GETİREN  BİRÇOK FİLMİN OYUNCU KOÇLUĞUNU ÜSTLENEN AMANDA BRENNAN’IN ÖĞRECİSİDİR VE BİR DÖNEM ASİSTANLIĞINI YAPMIŞTIR. YILMAZ, 2018-2019 ‘DA LONDRA DA BİRÇOK KISA FİLMDE VE SOHO THEATRE DA OYUNCU OLARAK GÖREV ALDI.

SÜREÇTE WORKSHOP LONDON CENTER’DA KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU EĞİTİMİ VERDİ. ŞİMDİ AUDİTİON HOUSE İSTANBUL BÜNYESİNDE SİZLERLE BULUŞUYOR.