İNGİLİZCE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK

ekmİNGİLİZCE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUKSadece Türkiye’de değil, uluslararası platformlarda da oyunculuk yapabilirsiniz. Ay boyunca (ekim)(GMT+03:00)

Etkinlik Detayı

İNGİLİZCE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK
BAŞLANGIÇ TARİHİ:EKİM 2021
EĞİTMEN: Adem Yılmaz
6 HAFTA  6 GÜN 24 SAAT

Sadece Türkiye’de değil,  uluslararası platformlarda da oyunculuk yapabilirsiniz. Temel düzeyde İngilizce biliyorsanız, yurtdışı okullarında öğretilen yeni kamera önü teknik ve metotlarla, Avrupa, İngiltere, ABD’de casting platformlarında auditionlara katılma ve uluslararası bir oyuncu olma şansını elde edebilirsiniz.
Yurt dışı kariyer yolculuğunuzla ilgili neler yapabileceğinize dair de bilgilendirmenin olduğu bu eğitimin sonunda , size özel hazırlanan bir metinle İngilizce olarak çekeceğimiz auditionu ve tanıtım videonuzu yurt dışında başvuru yapacağınız ajanslarda kullanabilirsiniz.

EĞİTMEN CV’Sİ

ADEM YILMAZ ,21 ARALIK 1983 YILINDA HOLLANDA DA DOĞDU.  BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜZİK VE SAHNE SANATLARI TİYATRO-OYUNCULUK BÖLÜMÜNÜ KAZANDI VE 2009’DA MEZUN OLDU.
MEZUN OLDUKTAN SONRA TEKRAR HOLLANDA DA “BROADWAY ACADEMY AMSTERDAM DA BİR YILLIK MÜZİKAL OYUNCULUK EĞİTİMİNİ TAMAMLADI.

2010-2017 YILLARI ARASINDA BİRÇOK TİYATRO, MÜZİKAL, DİZİ, SİNEMA VE REKLAM FİLMİNDE YER ALDI. 2017-2018’ TE, LONDRA’NIN EN PRESTİJLİ KONSERVATUVARLARINDAN “ROYAL CENTRAL SCHOOL OF SPPECH AND DRAMA” DA  KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU (TEZLİ )YÜKSEK LİSANSINI TAMAMLADI. BU DÖNEMDE OKULUN ÖĞRETİM ÜYESİ VE BÖLÜM BAŞKANI OLAN VE DÜNYA SİNEMASINDA SES GETİREN  BİRÇOK FİLMİN OYUNCU KOÇLUĞUNU ÜSTLENEN AMANDA BRENNAN’IN ÖĞRENCİSİDİR VE BİR DÖNEM ASİSTANLIĞINI YAPMIŞTIR.

YILMAZ, 2018-2019 ‘DA LONDRA DA BİRÇOK KISA FİLMDE VE SOHO THEATRE DA OYUNCU OLARAK GÖREV ALDI.
SÜREÇTE WORKSHOP LONDON CENTER’DA KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU EĞİTİMİ VERDİ. ŞİMDİ AUDİTİON HOUSE İSTANBUL BÜNYESİNDE SİZLERLE BULUŞUYOR.